Colette

HomeAdopcjaAdopcja

Adopcja

W galerii znajdują się ogłoszenia o poszukujących domu kotach i psach, które są pod naszą opieką. Koty/psy przebywają w domach tymczasowych w różnych częściach Krakowa, w przypadku zatem zainteresowania konkretnym zwierzakiem prosimy o kontakt na podany w ogłoszeniu nr telefonu.

 Zapraszamy również do Centrum Handlowego M1 (Al. Pokoju 67) na cotygodniową akcję „Przygarnij bezdomnego kotka". Jesteśmy przed sklepem zoologicznym KAKADU w każdą sobotę w godz. od 10-16, oraz w niektóre niedziele między godz. 12-16 (informacja – tel. 660 67 68 24).


Zanim Państwo przygarną kota proszę przemyśleć swoją decyzję. Kot to nie tylko przyjemności, kot to również obowiązki i wydatki – konieczność zapewnienia mu właściwego żywienia, opieki weterynaryjnej. Pomyślmy, że kot żyje długo, 20 lat a nawet więcej, że przyzwyczaja się do nas i darzy nas uczuciami, że tęskni za nami…. jest też wtedy kiedy chcemy jechać na wakacje…. nie zawsze będzie małą puchatą kulką…. a nigdy nie jest zabawką!
Każdorazowo decyzja z naszej strony o podpisaniu umowy adopcyjnej jest indywidualną decyzją danego opiekuna kota, w którego domu tymczasowym przebywa. Wolontariusz znając danego kota podejmuje subiektywną decyzję o podpisaniu z zainteresowaną osobą umowy adopcyjnej.