Colette

Home

Jak możesz pomóc?

Celem Fundacji „Zwierzęta Krakowa” jest pomoc bezdomnym zwierzętom, ale nie moglibyśmy istnieć  bez Państwa pomocy. Można nam pomóc na różne sposoby, nie tylko finansowo, choć ta forma jest oczywiście ogromnie ważna, jeśli nie najważniejsza – koszty choćby samych sterylizacji są ogromne! Każda Państwa złotówka przyczynia się do poprawy warunków życia bezdomnych, cierpiących i potrzebujących zwierząt! Nie otrzymujemy żadnych dotacji z Gminy czy Urzędu Miasta Krakowa, nie mamy etatów, nie wynajmujemy lokali, nie mamy samochodów służbowych, korzystamy nawet ze swoich prywatnych telefonów, zatem wszystkie pieniądze są przeznaczane wyłącznie na pomoc zwierzętom!
 

Fundacja wszystkie wydatki pokrywa z datków wrzucanych do puszek stojących w niektórych lecznicach weterynaryjnych i sklepach, z indywidualnych wpłat na nasze konto oraz 1% odpisu od podatku.

Pieniądze, które otrzymujemy pozwalają nam opłacić koszty sterylizacji bezdomnych kotów, koszty leczenia, szczepień, odrobaczania, odpchlenia, karmy, żwirku….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomóż nam pomagać!

 

- wsparcie przekazaniem odpisu 1% podatku. To dla nas być albo nie być, ogromna  część wydatków może być pokryta właśnie dzięki wpływom z odpisu podatkowego!
KRS 0000099438

 

 - darowizna finansowa. Liczy się dla nas każda złotówka!

Nr konta: Bank Spółdzielczy Rzemiosła Kraków
nr. 85 8589 0006 0000 0011 0464 0001

 

- dary rzeczowe:

  • karmy bytowe dla psów i kotów. Z uwagi na to, że pod naszą opieką przebywają zwierzaki niedożywione, potrzebują one zbilansowanej diety opartej o karmy z większą zawartością mięsa. Dokarmiamy również koty wolno żyjące…
  • koce, ręczniki, posłania, drapaki.
  • żwirek.
  • środki na pchły, robaki, świerzbowca usznego (np. Frontline, Advocate)

 

- wolontariat: osoby mogące przyjąć do siebie zwierzaka na tzw. dom tymczasowy, tj. do czasu znalezienia mu domu docelowego. Domy tymczasowe to podstawa działalności naszej Fundacji.

 

- organizowanie zbiórek karmy

- możesz też wysterylizować koty w swojej okolicy! Jeśli nie jesteś ich stałym opiekunem, skontaktuj się z osobą, która nim jest w celu poinformowania o planowanej akcji, ustalenia czy choćby niektóre koty nie są wysterylizowane, ewentualnej pomocy z ich strony. My pożyczymy klatkę łapkę, poinstruujemy jak ją używać, wysterylizujemy złapanego kota i przetrzymamy po zabiegu.

 

 

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 26 styczeń 2016 21:34